fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

Barlinek серед найдорожчих компаній Польщі за версією журналу Forbes!

Журнал Forbes вшосте оголосив список найбільших польських компаній приватного сектору в Польщі у 2021 році. Серед 100 найкращих оцінюваних компаній з точки зору ринкової вартості родинних фірм, компанія Barlinek посіла 36 місце.

З 2016 року журнал Forbes, який формує думку, щороку публікує рейтинг «100 найбільших польських приватних компаній». Він підготовлений у співпраці з Haitong Bank на основі показника Enterprise Value «EV». Підприємства розміщені відповідно до їх ринкової вартості. У переліку враховані компанії з більшістю польського капіталу (мажоритарні акції належать польським підприємцям або групі таких осіб, які діють спільно) та ті, в яких підприємці мають міноритарні частки, але є засновниками компаній, активно керують або контролюють з рівня наглядової ради, і жоден іноземний інвестор не контролює більше 50 відсотків акцій. Також наведено відсоток збільшення вартості підприємства по відношенню до попереднього року.

 

У 2021 році вперше в історії всі перелічені компанії, що входять до списку, коштують понад 1 мільярд злотих. Враховуючи триваючу пандемію, періодичні карантини та світову економічну кризу, ці цифри тим більше вражають.
– Ми вже вшосте публікуємо рейтинг найбільших польських приватних компаній і вже вшосте він став рекордним. З моменту спалаху пандемії підприємства, створені найкращими польськими підприємцями, зросли на 133 мільярди злотих. Більше того, вони ніколи не розвивалися такими шаленими темпами – читаємо в публікації рейтингу в журналі Forbes.
Компанія Barlinek, що належить найбагатшому поляку Міхалу Соловову, знову увійшла до 100 Найбільших польських приватних компаній за версією Forbes. У рейтингу вона посіла високе 36-е місце, що на вісім пунктів вище, ніж у минулому році, коли компанія Barlinek була на 43-му місці. Компанія також зафіксувала вражаюче зростання вартості в порівнянні з минулим роком, на цілих 43%, і оцінюється в 2 575 мільйонів злотих.
– Ми надзвичайно пишаємося тим, що знову опинилися в рейтингу Forbes «100 найбільших польських приватних компаній», тим більше, що минулий рік був нелегким для бізнесу. Тим більше нас радує висока позиція Barlinek, оцінена не лише на тлі конкуренції, а й на тлі всіх компаній з вітчизняним капіталом, що працюють на польському ринку. Зростання вартості компанії на 43% протягом року підтверджує, що ми йдемо в правильному напрямку, а наша бізнес-модель просто працює – говорить Бартломій Боровець, член правління та директор з продажів компанії Barlinek.