fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

DRДЕРЕВ’ЯНИЙ ПЛІНТУС ДЛЯ ПІДЛОГИ

Плінтуси для підлоги – Фарбовані

Виготовлені з деревини плінтуси є найкращою обробкою для підлоги з дошки Barlinek, панелей або плитки. Вони надзвичайно функціональні та стабільні за розмірами. Серія Elite - це престижна колекція натуральних дерев'яних плінтусів з білим покриттям. Ці плінтуси чудово поєднуються з будь-яким видом підлоги. Білий плінтус рекомендовано для будь-якого виду підлоги. Що важливо, ці плінтуси можна пофарбувати відповідно до своїх уподобань і смаку, це простий шлях до нового дизайну інтер’єру.

Переріз фарбованого плінтуса:
1. Покритий стійким і екологічним білим УФ-лаком (RAL 9010).
2. Серцевина з деревини хвойних порід (сосна) без сучків.
3. Місце для монтажних кліпс.
4. Виріз під кабелі.
5. Гідроізоляція лаком з нижньої сторони.


Плінтуси для підлоги - Покритий плівкою

Дерев'яні плінтуси від Barlinek цінуються за високу якість. Вони повністю виготовлені з натуральної хвойної деревини, з’єднаної між собою за допомогою мік роз’єднань, що гарантує їм надзвичайну довговічність. Декоративна поверхня і краї плінтусів обклеєні цільним шматком по довжині плінтуса білою фінішною плівкою. Такий плінтус не вимагає додаткового захисту або фарбування.

Переріз облицьованого плінтуса:
1. Облицювання з фінішної плівки.
2. Серцевина з деревини хвойних порід (сосна) без сучків.
3. Місце для монтажних кліпс.
4. Виріз під кабелі.


Плінтуси для підлоги - Шпоновані

Плінтуси з 100% деревини, зовні обклеєної шпонам. Випускаються в багатьох формах і кольорах, що дозволяє точно підібрати виріб до будь-якого типу підлоги і стилю інтер'єру. Відмінна стабільність розмірів робить їх ідеальною заміною цокольних суцільних плінтусів. Довговічність завдяки використанню високоякісної деревини без дефектів. Стійке з'єднання шпону з дерев'яною серцевиною плінтуса за гарячою технологією, з використанням екологічного клею. Заводський захист поверхні. Захист від подряпин, шкідливого впливу вологи, миючих засобів, сонячного випромінювання та ін.

Переріз шпунтованого плінтуса:
1. Шар лаку.
2. Натуральний шпон з деревини листяних порід.
3. Флізеліновий шар.
4. Серцевина з деревини хвойних порід (сосна) без сучків.
5. Місце для монтажних кліпс.
6. Виріз під кабелі.
7. Гідроізоляція лаком з нижньої сторони.