fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

ПІДЛОГА – ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ

… О ГОРИЗОНТАЛІ … ПО ВЕРТИКАЛІ … ПО ДІАГОНАЛІ … ЧАСТИНАМИ … ПО ВСІЙ СТІНІ … PARTIALLY … ЯК ЗАБАЖАЄТЕ

… ТЕПЕР ПАРКЕТНУ ДОШКУ БАРЛІНЕК ВИ МОЖЕТЕ УКЛАДАТИ ТАКОЖ НА СТІНІ!

ВІДМІННИЙ РЕЗУЛЬТАТ – У ВІДПОВІДНОСТІ ДО СВІТОВИХ ТЕНДЕНЦІЙ ДИЗАЙНУ.

Приглушений, затишний і теплий інтер’єр, дизайнерський декоративний елемент і нетрадиційний спосіб показати природну красу деревини. Різноманітність видів обробки деревини, а також наявної ширини дощок.

ПЛАНУВАННЯ ІНТЕР’ЄРУ ЗА ВАШИМ СМАКОМ – НА ВСЮ СТІНУ АБО НА ВИБРАНОМУ ФРАГМЕНТІ

У дизайні інтер’єру переважають натуральні матеріали, в тому числі, в першу чергу, деревина. З одного боку, для неї шукають нові області використання, а з іншого – черпають натхнення з традиційних рішень, які використовуються на протязі багатьох століть у цілому світі.

НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ ПРИРОДНОЮ КРАСОЮ ДЕРЕВИНИ ТАМ, ДЕ ЗАБАЖАЄТЕ

Швидкий і простий монтаж:

  • за допомогою монтажних кліпс спеціальної конструкції
  • з використанням загальнодоступних оздоблювальних матеріалів, наприклад: алюмінієвих рейок, а також зовнішніх і внутрішніх кутників.

МОНТАЖ

KPOK 1

Перевірте площинність стіни за допомогою будівельного рівня. Відхилення не повинно перевищувати 2мм на довжині 2 м.

KPOK 2

Позначте місця, в яких будуть прикріплені дерев’яні конструкційні рейки з мінімальними розмірами перерізу 18 мм х 50 мм. Першу рейку прикріпити на відстані максимум 10 см від внутрішнього або зовнішнього кута.

KPOK 3

Відстань між сусідніми рейками не може перевищу- вати 50 см.

KPOK 4

Рейки необхідно монтувати за допомогою розпірних дюбелів, пам’ятаючи, що головки шурупів і верхня частина дюбеля не повинні виступати над поверхньою рейки.

KPOK 5

Рейки повинні створювати одну площину. Це слід перевірити за допомогою будівельного рівня, що прикладається на ширині мінімум 3 рейок. При необхідності вирівняти конструкцію, використовуючи, наприклад, фанеру.

KPOK 6

Перевірте рівень стіни за допомогою будівельного рівня. Відхилення не повинно перевищувати 2 мм на довжині 2 м.

KPOK 7

Перед початком монтажу дошки потрібно акліматизу- вати в оригінальній упаковці протягом близько 48 годин. Паркетна дошка Барлінек виготовлена із натуральної деревини,тому її малюнок є унікальним. У зв’язку з цим перед монтажом рекомендується провести підбір забарвлення і малюнку поверхні укладання.

KPOK 8

На дерев’яні рейки нанести клей для деревини або монтажний клей (на ширину однієї паркетної дошки). Першу дошку (з обрізаним повздовжним замком) притискуємо до підлоги, а її нижню ча- сти-ну – до дерев’яних рейок. Зверху дошку фіксуємо за допомогою монтажної кліпси.

KPOK 9

До виступаючої частини замко- вого з’єднання паркетної дошки прикладаємо спеціальну мон- тажну кліпсу, яку прикріплюємо до кожної рейки за допомогою шурупа для деревини.

KPOK 10

Сусідні дошки з’єднуємо одна з одною за допомогою замків – повздовжніх замкових з’єднань – підбиваючи їх одна до одної.

KPOK 11

Зовнішній кут обробляємо, наприклад, зрізуючи краї паркетних дощок під кутом 45 градусів. На стику країв наносимо монтажний клей.

KPOK 12

На таким чином зрізаний кут, на стику дощок наносимо монтажний клей.

KPOK 13

Потім в цьому місці вклеїти, наприклад, алюмініє- ву планку, яка використовується як декоративний елемент і маскує гострі краї зрізаних дощок. Крім того, ви також можете використовувати алюмінієві або дерев’яні кутники.

KPOK 14

Кінцевий результат. Ви можете використовувати багато елементів оздоблення, наприклад полиці або вішалки.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:

  • Для монтажу дерев’яних багатошарових паркетних дошок Barlinek рекомендує дошки із торцевим замковим з’єднанням 5Gc. Вищезазначені замкові з’єднання не вимагають виконання добивання паркетних дощок для створення торцьового з’єдання, завдяки чому монтаж паркетних дощок відбувається набагато простіше.
  • З’єднання у внутрішньому куті можна обробити, використовуючи акриловий наповнювач із забарвленням ідентичним забарвленню лицьового шару паркетних дошок
  • З’єднання підлога-стіна або стик облицювання стіни зі стелею можна замаскувати плінтусом.
  • Шляхом видалення верхньої частини плінтуса до товщини 14 мм (товщини паркетної дошки) дерев’яний плінтус перетвориться у рейку, якою можна замаскувати з’єднання.

  • При кріпленні на облицюванні стіни телевізора або шафи, кріпильні анкери монтуємо до цегляної кладки. Легкі предмети можна прикріпити безпосередньо до дерев’яної обшивки – використовуючи призначені для цього анкери.
  • Умови використання багатошарових дерев’яних дощок, встановлених в інших місцях, крім підлоги, такі ж, як і підлогової дошки, а саме: відносна вологість від 45% до 60%, температура від + 18°C до + 24°С.
  • Для догляду за паркетними дошками Барлінек, монтаж яких був виконаний на стіні, необхідно використовувати засоби по догляду із комерційної пропозиції компанії Barlinek для парктених дощок із різним покриттям.

ПАМ’ЯТАЙТЕ ПРО КЛІПСИ!

Металеві монтажні кліпси забезпечують швидкий, безпечний і простий монтаж кожної багатошарової Паркетної Дошки Barlinek.
(kpok 8 i kpok 9 – монтаж)

 

КАТАЛОГИ В PDF ФОРМАТЕ

Дані рекомендації з монтажу і обробки дощок є лише допоміжними і рекомендаційними. Монтажні або оздоблювальні роботи можуть проводитися індивідуально за допомогою загальнодоступних на ринку матеріалів.