fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

ПРОДОВЖЕННЯ ГАРАНТІЇ

 

Паркетна дошка Barlinek («Барлінек») – натуральна дерев’яна тришарова підлога найвищої якості, на яку надається гарантія від виробника – компанії Барлінек терміном 20, 25 або 30 років. Гарантія компанії Барлінек поширюється на якість та естетику виготовленої продукції, міцність конструкції дошки і поширюється виключно на паркетну дошку, яка була укладена, експлуатувалась і доглядалась у повній відповідності до інструкції монтажу і експлуатації, яка вкладена до кожної упаковки з паркетною дошкою.

Як продовжити гарантію на паркетну дошку Барлінек додатково ще на 10 років? Це просто. Достатньо, щоб монтаж паркетної дошки був виконаний сертифікованим компанією Барлінек укладальником, повний список таких укладальників наведено на інтернет-сторінці Barlinek:

СЕРТИФІКОВАНІ УКЛАДАЛЬНИКИ

 

Умови продовження гарантії на продукцію і умови реалізації гарантійних зобов’язань наведено нижче.

ТОВ «Барлінек Інвест», що знаходиться за адресою: вул. Чехова, 7 В, м. Вінниця, 21034,Україна, продовжує гарантійний термін додатково на 10 років на продукцію за умови виконання Покупцем паркетної дошки зазначених нижче умов. Додатковий десятирічний гарантійний термін поширюється на території України і розраховується від наступного дня після закінчення Гарантії, яку Покупець отримав підчас закупівлі паркетної дошки у пункті продажу. Датою закінчення гарантійного терміну вважається дата (день і місяць) вказаних у документі, що підтверджує факт закупівлі паркетної дошки з врахуванням наданого, записаного у гарантійній карті гарантійного терміну (20,25 або 30 років). УВАГА! Продовження гарантії на поширюється на паркетну дошку, яка була придбана в мережах будівельних супермаркетів (DIY).

Умови продовження гарантії на продукцію Барлінек додатково на 10 років:

  • Монтаж придбаної Покупцем паркетної дошки Барлінек має бути виконаний сертифікованим компанією Барлінек Укладальником
  • Покупець паркетної дошки повинен мати:
    – Документ, що підтверджує факт придбання паркетної дошки у пункті продажу;
    – Акт виконання монтажу паркетної дошки, підготовлений і підписаний сертифікованим компанією Барлінек укладальником із вказаним розбірливо ім’ям та прізвищем Виконавця і підписаний Покупцем паркетної дошки-Інвестором.

 

Документ, що підтверджує факт придбання паркетної дошки у пункті продажу разом із Актом виконання монтажу паркетної дошки, виданим сертифікованим укладальником, Покупець паркетної дошки повинен зберігати на протязі усього гарантійного терміну. Вищезазначені умови повинні дотримуватись комплексно і беззаперечно, незалежно від дотримування загальних гарантійних умов. Бланки Акту виконання монтажу паркетної дошки Барлінек в форматі PDF доступні для завантаження у розділі «Технічна документація» інтернет-порталу Барлінек.

Покупець паркетної дошки може виконувати гарантійні повноваження незалежно від повноважень Продавця, які виникають із невідповідності продукції із умовою. Гарантія на проданий товар не виключає, не обмежує або не припиняє права Покупця паркетної дошки, що виникають із невідповідності продукції із умовою.

Підлогу із паркетної дошки Барлінек необхідно укладати у чіткій відповідності до базових умов монтажу, які наведено інструкції по монтажу і експлуатації паркетної дошки Барлінек. ТОВ «Барлінек Інвест» не несе відповідальності за неправильно виконаний монтаж паркетної дошки.

Додаткова гарантія не надається у випадку модифікації продукції або самостійного внесення змін до її конструкції, зовнішього вигляду, і т.п., якщо такі дії не були погоджені з Виробником у письмовому вигляді.

На усі інші випадки поширюються загальні гарантійні умови.

 

 

Документ для завантаження:

Акт монтажу паркетної дошки (Акт вимірювання вологості основи)