fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

Паркетна дошка

Senses Collection

Ексклюзивне поєднання трьох сильних тенденцій сучасного дизайну: великий розмір (ширина 207 мм х довжина 2200 мм), приглушені кольори та натуральність справжнього дерева. Дошки з шириною 207 мм і підкресленими контурами двосторонньою фаскою, з верхнім шаром 3,2 мм. Текстура деревини виділена брашуванням, а природний вигляд підлоги посилюється обробкою натуральними маслами або матовим лаком.

Паркетна дошка

Tastes of Life

Наймодніші кольори поєднуються з природною красою справжнього дерева. Колекція щороку поповнюється новими дизайнами, тому завжди відповідає сучасним тенденціям. Кольори були отримані завдяки унікальній технології подвійного тонування. Деревина має виразну структуру, яка була отримана в процесі брашування. Така підлога є поєднанням автентичності натурального дерева з дизайнерським флером.

Паркетна дошка

Classico Line - Французька Ялинка

Classico Line – французька ялинка – це класична підлога, яка складається з дошок, обрізаних під кутом 45º, що гарантує ексклюзивний і стильний візерунок в інтер’єрі. Така підлога надає кімнатам елегантний характер, доповнюючи його всіма перевагами дерев’яної підлоги, такі як натуральність, затишок та шарм, що непідвладний впливу часу.

Паркетна дошка

Classico Line - Класична «Ялинка»

Класична ялинка створена для людей, які цінують традиції і в той же час орієнтуються на сучасний дизайн. Натуральна підлога, виконана вигляді класичної ялинки – дизайн який не піддається впливу часу та завжди вписується в інтер’єри будь-якого стилю. Він ефектно оживляє сучасні композиції і стає гармонійним доповненням класичного декору.

Паркетна дошка

Decor Line

Останні колірні тенденції. Для тих, хто цінує сучасний дизайн і оригінальні кольори. Дизайни дошки, пофарбованої в наймодніші відтінки – ідеальне рішення для тих, хто шукає авангардні рішення.

Паркетна дошка

Life Line

Краса дерева! Надзвичайно витривала трьохсмугова дошка шириною 207 мм з винятковою міцністю, що забезпечується надстійким лаком – дворазовим переможцем міжнародного тесту на стійкість до стирання та плям.