fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

НАШІ ПРОЕКТИ ГОВОРЯТЬ ПРО НАС

Ми є провідним виробником багатошарових дерев’яних підлог у світі. У виробничому процесі ми використовуємо сучасні технології, а завдяки 40-річному досвіду ми задовольняємо усі потреби та очікування не лише індивідуальних клієнтів, а й інвесторів, державних установ, спортивних об’єктів та гастрономічних закладів.

Наша продукція – функціональна та особливо довговічна навіть при високій інтенсивності користування, і в той же час вона дизайнерська та стильна. Найкращою рекомендацією для нас є задоволені клієнти.

АТМОСФЕРНА КАМ’ЯНИЦЯ У М. БІЛОСТОК

Сучасність студії та відвага у підборі домінуючого чорного кольору в цьому приміщенні дарують стиль та елегантність, не пригнічуючи їх. Завдяки заскленим приміщенням інтер’єр створює враження відкритості… до усіх ідей команди «Muc & Scott Interior».
(Jean Marc Artisan – Дуб Visionnaire)

ДІМ У АНТИЧНОМУ СТИЛІ У М. БЕЛЬСЬКО-БЯЛА

Дарування нового життя старим предметам, повертаючи їх до життя у формі чогось нового, прекрасного – це стиль вінтаж, який створює характер цього помешкання. Вдавана простота й суворість дерев’яних балок в оточенні, доповненому деталями, підібраними з особливою старанністю, творять неповторний характер цього будинку.
(Jean Marc Artisan – Sommelier)

ТУРАГЕНЦІЯ «TUI» У М. БУХАРЕСТ

«TUI Travel» є лідером в туристичній галузі більшості європейських ринків. Концерн включає як марки туроператорів, авіаліній, круїзних суден, готелів, так і агентств в’їзного туризму.
(Дуб Askania Molti)

«LEMON RESORT SPA» У М. ҐРУДЕК

Місце, створене для відпочинку на лоні найпрекраснішої польської природи, що не потребує жертв у вигляді сучасних зручностей, які пропонує готель «Lemon Resort SPA». Готель у Бескидах – це місце, що відповідає усім потребам.
(Дуб Sunny Grande)

РЕСТОРАН «YUMMIE» У М. КЕЛЬЦЕ

Формат ресторану «Yummie» зумовлений не лише найвищою якістю страв, а й дизайном та деталями інтер’єру. Жвавий міський стиль, що нагадує поп-арт, втілює риси та філософію компанії. Характер інтер’єру створює позитивну атмосферу та надихає на зустрічі з друзями та веселощі.
(Дуб Sunny Grande)

ДИЗАЙН ІНТЕР’ЄРІВ «DEKORADA» У М. КЕЛЬЦЕ

«DEKORADA» – це інноваційний концепт розвитку торгового простору ТЦ «Galeriа Echo», суть якого полягає в призначенні усього поверху об’єкту однієї галузі – магазинам з дизайном інтер’єру.
(Дуб Askania Piccolo)

ГОТЕЛЬ «MARINE» У М. КОЛОБЖЕГ

Готель має форму корабля, оберненого до моря. Його запроектовано таким способом, що з усіх номерів відкривається прекрасний вид на Балтійське море. Відмінний архітектурний проект готелю базується на просторій композиції приміщень, які практично співіснують з зовнішнім оточенням об’єкта. До інтер’єру влучно підібрані натуральні дерев’яні підлоги компанії «Barlinek».
(Merbau Komodo Grande)

ПРИВАТНІ АПАРТАМЕНТИ У М. КРАКІВ

Сонячні промені, що пробираються крізь гладенькі віконні шиби, чудово підкреслюють просторий інтер’єр. Розташування у безпосередній близькості до природи є додатковим елементом, який робить унікальними апартаменти, що належать архітектору.
(Дуб Cheesecake Grande)

САЛОН “LEXUS” МОСКВА

Автомобілі Lexus є престижем і розкішшю в чистому вигляді.
(Дуб Calvados Grande)

АПАРТАМЕНТИ У М. СОПОТ

Помешкання, що знаходиться у м. Сопот, вражає простотою та красою оточення. Використання пастельних барв у приміщенні створює в ньому дружелюбну атмосферу.
(Jean Marc Artisan – Visionnaire)

СУЧАСНІ АПАРТАМЕНТИ

Поєднання краси та високої якості виконання під стильною постіндустріальною палітуркою. Околиці «sPlace» – це спокій та гармонія зелених куточків міста та близькість життя великих міст.
(Дуб Gentle)

МАЛЕНЬКА КВАРТИРКА У ВАРШАВІ

Маленька квартирка, оформлена в скандинавському стилі, підтверджує думку про те, що більше не завжди означає краще.
(Дуб Cheesecake Molt)

КУЛІНАРНА ЗОНА У М. ВАРШАВА

Це приміщення не лише красиве, а й функціональне – усе завдяки поєднанню простоти та класичної естетики з практичною сучасністю.
(Дуб Gentle)

«MUC & SCOTT INTERIOR» У М. ВАРШАВА

Сучасність студії та відвага у підборі домінуючого чорного кольору в цьому приміщенні дарують стиль та елегантність, не пригнічуючи їх. Завдяки заскленим приміщенням інтер’єр створює враження відкритості… до усіх ідей команди «Muc & Scott Interior».
(Дуб Cheesecake Grande)

МАГАЗИН «BOCONCEPT» У М. ВАРШАВА

Традиції компанії сягають 50-х років ХХ століття. Понад 60 років вона створює меблі та проекти неповторних інтер’єрів, що надихаються датськими традиціями. Це – марка, яка є символом високої якості та унікального дизайну.
(Дуб Sunny Molt)

«DECOR PROJEKT» У М. ВАРШАВА

Світле та просторе приміщення студії дизайну запрошує кожного довірити свій інтер’єр команді «Dekor Projekt». Якість виконаної роботи та довіра клієнта – це пріоритетні напрямки діяльності компанії.
(Дуб Sunny Grande)

ДИЗАЙНЕРСЬКА ОДНОКІМНАТНА КВАРТИРА У М. ВАРШАВА

Домінування сучасного стилю можна простежити в збереженні простоти форми та поєднанні протилежних кольорів, як, наприклад, білого та чорного. Розкіш та елегантність вплетені в приміщення, проект якого розробила студія «Muc Scott Interior».
(Дуб Panna Cotta Piccolo)

«ДІМ ДЛЯ ЖИТТЯ» У M. ДНІПРО

Простір для життя гостинної сім’ї, що складається з 5 осіб. Мінімалізм фактур та текстур натуральних матеріалів. Тут володарює ясен, краса якого відображена не лише в підлоговому покритті, а й у більшості меблів.

МАГАЗИН «GAP» У М. ВАРШАВА

Магазини «GAP» в торгових галереях та центрах міст завжди вирізняються дизайном найвищого класу. Простота в поєднанні з сучасністю дарує інтер’єру дружелюбний характер.

РЕСТОРАН «KUŹNIA KULTURALNA» У М. ВАРШАВА

Відкритий простір та приємна атмосфера ресторану надихають на зустрічі як у сімейному колі, так і на посиденьки з друзями. Це місце єднає традиції та культуру з сучасністю та елегантністю, що знаходиться в самому центрі Варшави.

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ У М. ВРОЦЛАВ

Національний музей у Вроцлаві має одну з найбільших колекцій сучасного мистецтва в країні. Завдяки атмосфері цього інтер’єру та його суворості створюється враження перебування в сучасному лофті, а не в приміщенні музею.

КОНЦЕРТНИЙ ЗАЛ У М. ЖИВЕЦЬ

«Музика єднає людей» – це слова, які ідеально описують місце, яким є Концертний зал при Державній музичній школі в м. Живець. Простота форми ідеально поєднується з класичним декором, а організація численних концертів і заходів підтверджує слова, що цитуються на початку.

СТУДІЯ ТАНЦЮ У М. ВАРШАВА

Саме пристрасть до танцю стала причиною появи «Egurrola Dance Studio», яка не лише допомагає танцюристам і прихильникам танцю розвивати свій талант і вміння під керівництвом професійних інструкторів, а й також дає можливість навчитися танцювати усім, хто раніше не мав нагоди спробувати себе у цьому.

ГОЛОВНИЙ СПОРТИВНИЙ ЦЕНТР У М. ГІЖИЦЬКО

Головний спортивний центр – центр приготування до Олімпійських Ігор в м. Гіжицько безпосередньо прилягає до берегів озера Кісайн. Зал, що обладнаний професійним обладнанням, дарує необмежені можливості організації спортивних та рекреаційних заходів різного виду.

«FITNESS HOTEL MARINE» У М. КОЛОБЖЕГ

Тепло та естетика потрібні і в спортивних об’єктах, куди людина хоче повертатися, аби почуватися у гармонії з власним тілом, як і в самому приміщенні.

«FITNESS PURE» У М. КЕЛЬЦЕ

Новаторська формула спортивних клубів «Pure» по всій Польщі гарантує тренування з найсучаснішим обладнанням. Клуби дотримуються принципу, що відпочинок є таким же ж важливим, як і фізична активність.

КАТАЛОГИ [PDF]

КАТАЛОГ ДОВІДКОВИХ ОБ’ЄКТІВ

#


Перегляньте натхнення з підлогами Barlinek

Aug 6

Long live the colour – креативний семінар в рамках конкурсу «Creations of Nature» АТ Барлінек.

У другому етапі конкурсу «Натхнення від природи», який проходив на польському заводі фірми Барлінек, взяли участь 27 осіб з Польщі, Румунії, Російської Федерації та України. Заняття, які проводилися в рамках п’ятого конкурсу, надали унікальну можливість отримати знання про весь процес виробництва паркетної дошки і технології, які використовуються, проводились з 23 по 25 липня 2018 року […]
Czytaj więcej