fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

ДОГЛЯД ЗА ЛАКОВАНОЮ ПІДЛОГОЮ

У технології нанесення покриття Barlinek застосовується багатошарове покриття акрилового лаку з подальшим затвердінням під дією UV промінів.

ЯК ЗАХИЩАТИ І ЗАПОБІГАТИ ПОШКОДЖЕННЯМ?

При використанні дерев’яних підлог Barlinek, незалежно від того, чи є це підлога, оброблена лаком або олією, варто пам’ятати про кілька правил, що запобігають її руйнуванню: спочатку захистити і запобігти пошкодженню.

Щоденний
догляд

Зверніть увагу
на кількість води

Використовуйте тканину
для витирання

Використовуйте підкладки
під меблі

Намагайтеся не ходити
на каблуках

Не виконуйте монтаж
підлоги у вологих
приміщеннях

Використовуйте
захисні  килимки

РЕКОМЕНДОВАНІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОГЛЯДУ

Лакована підлога потребує щоденного догляду, до якого рекомендується використовувати спеціальні засоби догляду:

ПРОТЕКТОР КОНЦЕНТРАТ (KONCENTRAT)

Засіб для щоденного догляду за підлогою.

Витрати – близько 1 л на 500 кв м

ПРОТЕКТОР КОМПЛЕТ (KOMPLET)

Засіб для періодичного використання. Видаляє на підлозі залишки засобів Протектор Концентрат i Блиск, а також інших засобів для чищення. Обв’язково застосовується перед нанесенням засобу Протектор Блиск.

Витрати – близько 1 л на 200 кв м

ПРОТЕКТОР БЛИСК (BLASK)

Захисний засіб для підлоги від проникнення бруду та пилу.

Витрати – близько 1 л на 100 кв м

Протектор Концентрат (Koncentrat)Протектор Комплет (Komplet)Протектор Блиск (Blask)
Інтенсивність руху в приміщенніПоточне чищенняПеріодичне чищенняПеріодична регенерація
Підлоги в приміщеннях з низьким рівнем руху, наприклад, вітальні, спальніКожні 5-7 днівКожні 6-12 місяцівВідповідно до візуальної оцінки
Підлоги в кімнатах із середнім рухом, наприклад, сходи, коридори, офісні приміщенняКожні 3-5 днівКожні 3-6 місяцяВідповідно до візуальної оцінки
Підлоги в кімнатах з інтенсивним рухом, такі як ресторани, магазини, школиКожні 1-3 днів1-2 рази в місяцьВідповідно до візуальної оцінки

ВАЖЛИВО: догляд за підлогою потрібно робити тільки за допомогою засобів, передбачених для цієї мети.

* Використання засобів для догляду та чищення для лакованих підлог інших виробників, ніж Barlinek, може призвести до появи плям, зміни кольору на підлозі та великих змін у ковзані та блиску. Використовуючи засоби  інших виробників, Barlinek не несе відповідальності за наслідки їх використання.

Всі рекомендації щодо частоти очищення та догляду за підлогами наводяться в інструкціях і залежать від їх фактичного використання. І вони не можуть бути причинами гарантійних претензій. Нанесений пісок і розлиті рідини дуже негативно впливають на підлогу і повинні бути видалені. Ретельну регенерацію засобом Protektor Blask слід проводити рідко і може бути значно зміщений у часі завдяки регулярному чищенню, підтримці підлоги в хорошому стані.

ЛАКОВІ ПІДЛОГИ З БРАШУВАННЯМ – ОЧИЩЕННЯ, ОЧИЩЕННЯ, РЕМОНТ

Паркетну дошку Barlinek можна обробляти декількома способами, отримуючи різні кінцеві результати. Протягом кількох років в інтер’єрі переважають дерев’яні підлоги, що зачаровують природністю і благородством сировини. Старі поверхи створюються в результаті спеціальної обробки поверхневого шару дошки – щіткою. Процес такого структурування деревини полягає в механічному видаленні м’яких елементів поверхневого шару. Після цієї обробки зернистість і розташування волокон підкреслюється. Сліди використання у вигляді дрібних подряпин і вм’ятин протягом багатьох років будуть менш помітними на матовій поверхні, ніж на поверхнях з гладкою поверхнею. Підтримання краси брашованої підлоги вимагає належного догляду від користувача.
Матові підлоги з часом можуть забруднюватися, особливо ті, що мають яскравий колір. При використанні структурованих підлог, незалежно від того, чи підлога захищена лаком або олією, перш за все необхідно захистити його від пошкоджень.

ДІЇ ПІСЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ

Відразу після встановлення лакованої підлоги Barlinek рекомендує нанести ” Protektora Blask ” за допомогою швабри. Цей засіб створить своєрідну плівку на поверхні дерев’яної підлоги, яка буде працювати гідрофобно для захисту від вологи, брашовані місця і з’єднання між дошками. Завдяки цьому захисту його легше чистити, видаляючи бруд і вологу. Поверхня буде довше виглядати новою. Важливо: “Protector blask” не розбавляємо! виливаємо його прямо на підлогу, але так щоб зволожити поверхню а не залити.

ЧИЩЕННЯ БРАШОВАНОЇ ПІДЛОГИ ПІД ЛАКОМ

КРОК 1

Для відновлення (очищення) матового підлоги використовуйте: „Protektor Komplet”, „Protektor Blask “, щітки з м’якою щетиною, обприскувач, швабра.

КРОК 2

“Protektor Komplet” розбавляється 1: 8 і заливається в розприскувач. Розпилюємо на поверхню підлоги і чекаємо близько 5 хвилин.

КРОК 3

Використовуйте м’яку щітку для очищення поверхні підлоги.

КРОК 4

Очистіть бруд чистою ганчіркою водою. Повторюйте цю операцію кілька разів, поки не отримаєте чисту поверхню. Для промивання поверхні використовуємо окрему ємність з чистою водою. Часто замінюйте воду для промивання.

КРОК 5

Після очищення підлоги використовуйте “Protector blask”. “Protector blask” виливаємо на підлогу і розплановуємо її шваброю. “Protector blask” захищає підлогу від шкідливого впливу вологи, потрапляння бруду в місця брашування і з’єднання між дошками.

КРОК 6

Ця робота також може бути виконана механічно за допомогою шліфувального паркетного круга та засобів з серії «Протектор».