fbpx

FIXMAT SOUND 2.1. SD – ПРОФЕСІЙНА ПІДКЛАДКА ПІД ПІДЛОГОВЕ ПОКРИТТЯ

Зберігаючи правильне співвідношення щільності та товщини підкладки, компанія «barlinek» створила екологічний продукт, який оптимально відповідає всім найкращим вимогам такого роду продуктів.

Підкладка FixMat SOUND 2.1 SD призначена для багатошарових дерев’яних підлог, але з успіхом може використовуватися під штучні ламінатні підлоги із замковою системою (підкладка відповідає суворим вимогам асоціації EPLF).

Ця підкладка має широке застосування, а передусім:

  • Покращує акустичний комфорт – високий рівень звукоізоляції та поглинання звуків.
  • Відмінно проводить тепло, що, в свою чергу, економить опалення.
  • Має дуже високий коефіцієнт стійкості до навантажень – для приміщень з великою інтенсивністю руху, збільшує термін експлуатації підлоги.
  • Крім того, вона поєднана з металізованою пароізоляційною плівкою (після склеювання стрічкою) – не пропускає залишкової вологи з підлоги.

Підкладка під підлогу має розмір 7,5 x 1 м, і з огляду на велику питому вагу близько 1,85 кг/м, вона продається в рулонах по 7,5 м2.
Підкладка важка, завдяки чому вона не згортається, добре прилягає до основи, а відповідне намотування рулону дозволяє швидко та легко розкласти її без особливих зусиль. Цей формат підкладки є ідеальним для мінімізації залишків, полегшує обчислення необхідної кількості для кожного приміщення.

буклет (скачать)