fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

ГЛАМУР – СЯЮЧИЙ ІНТЕР’ЄР

 

Карнавал .. Час гламуру і блиску, святкової елегантності і веселощів. Сьогодні цей настрій будемо намагатися перенести на інтер’єрні рішення. Пані та панове, доторкніться до стилю гламур.

Дозвольте вас попередити – цей стиль не належить до простих, тому що його надмірне застосування може виглядати не трендово. Це також не дешевий стиль, тому що це стиль, призначений для розкішних інтер’єрів. Але я вас запевняю, що немає ніякого іншого такого стилю, який був би настільки ефектним. Тому, якщо ви обожнюєте справляти враження, цей стиль гламур створений для вас.

Фото: lidakuan.com; pinterest.com; pandahouse.com

Основні правила:

  1. Блиск – це основне. Стиль гламур любить золото, срібло і блиск дзеркал, кришталю.
  2. Колір – в основному протистояння чорного і білого, красиво поєднуються з блискучими доповненнями: золотом, сріблом і кришталем. Для більш сміливих також може бути насичений фіолетовий, рожевий, бірюзовий або золотисто-жовтий.
  3. Матеріал і конструкція – знову з багатим зовнішнім виглядом: шкіра, оксамит, блискучий атлас, елегантне скло і т.п. Додамо до цього декоративні конструкції: стьобані узголів’я диванів і ліжок, декоративні і блискучі плитки і шпалери.
  4. Важливі доповнення – в основному це феноменальні світильники, кришталеві люстри, дзеркала в декоративних рамах, свічники. Великі, вражаючі, розкішні.
  5. Якість – це не кількість – дуже важливо: не перебільшувати. Меблі та аксесуари настільки ефектні, що їх дійсно не потрібно більше. Ось чому ми їх обираємо дуже ретельно і презентуємо їх як твори мистецтва.
  6. Наліт божевілля – не повинно бути все настільки серйозно. Так званий сучасний гламур любить незвичайні перетворення. Комод пурпурного кольору з пластика стилізований під бароко або старовинне крісло з оббивкою в стилі поп-арт всього лише приклади того, що цей стиль також може бути цікавим.
  7. Хороша основа, або підлога – трохи мовби взуття для балу. Повинна бути приємною, поєднуватися з основним стилем і бути настільки комфортною, щоб ми танцювали в ній до самого ранку. У разі гламурного інтер’єру вибираємо деревину, найбільш ефектно покриту глянсовим лаком, яка поєднується з плитками (кухня, ванна). Звичайно ж блискучими – в кінці кінців, про це і наша розмова.

 

Фото: www.barlinek.com.pl; westwing.pl; makehomeeasier.pl