fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

ПРОСТІР ЯКИЙ НАГАДУЄ ДІМ

Ви помітили, що суспільний простір навколо нас стало більш затишним і домашнім? Готелі, кафе і ресторани, навіть магазини (дизайну інтер’єру і не тільки) все частіше облаштовуються таким чином, щоб створити домашню атмосферу. Дизайнери проектують в таких інтер’єрах меблі, побутову техніку та аксесуари, які можна легко знайти саме в їх власних будинках або квартирах.

фото: ikea; home-designing.com

Добре, але що відбувається насправді? Відповідь на це питання – це соціальний тренд, названий експертами Інституту промислового дизайну «Свідомо». У сьогоднішньому швидкому і безкомпромісному світі будинок має особливе значення. Стає для нас притулком, безпечним місцем, де ми можемо відступити, розслабитися, сховатися від проблем, зняти стрес і просто бути самим собою. Таким чином, ми беремо будинок до все більше і більше областей нашого життя. Все більше і більше з нас працюють з дому, з дому ми виконуємо покупки, тренуємося там же і т.д. Модними зараз також є  «Квартирники», публічні заходи, які проводяться в приватних будинках: телевізійні програми, вернісажі, виставки, промо-акції, театральні вистави і т.д. Або «сімейні» обіди, які проводяться для абсолютно незнайомих людей.

фото: home-designing.com; kawiarnia kafka, kawiarnia czuły barbażyńca

Громадський простір також використовує цю тенденцію, яка більше не застосовується просто «для галочки», проте нам пропонують справжній домашній затишок. У кафе знайдете кутові шафи з книгами і зручними стільцями (дуже часто кожен з них має характерний стиль, завдяки чому виглядають менш офіціозним). Подорожуючи, найчастіше, замість типових готелів ви вибираєте орендовані квартири з більш домашнім інтер’єром і гарантованим комфортом вашої власної кухні. А придбання елементів дизайну та інтер’єру? У цьому випадку основним прикладом є інтер’єрні рішення від Ikea. Вони так нам подобаються, тому що вони виглядають так, нібито з такого приміщення тільки що вийшли люди які там проживають – є в таких рішеннях контрольований хаос, і, таким чином, це саме життя. Завдяки цьому вони викликають довіру і створюють враження, що ми відчуваємо себе добре.

Зверніть увагу, що наше «нове домашнє» не означає, що ми закриваємося в чотирьох стінах. Навпаки – ми реалізуємо інтенсивний темп професійному та суспільному житті, але в хорошому і безпечному просторі. Простір який нагадує дім.