fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

ДОШКА BARLINEK – МОНТАЖ ПЛАВАЮЧИМ МЕТОДОМ ІЗ ТОРЦЕВИМ ЗАМКОМ BARCLICK


Дерев’яна багатошарова дошка – це продукція, яка виготовлена із 100% деревини. Конструкція цієї дошки дуже стійка до змін температури і вологості. Не один, а три шари деревини, укладені перехресно, надають дошці високої стабільності розмірів. Кожна дошка є готовою продукцією із обробленим поверхневим шаром, придатним для використання безпосередньо після монтажу. Будь-яка людина, яка хоча б трохи любить майструвати, може виконати монтаж такої підлоги самостійно. Перед установкою дерев’яних багатошарових підлог повинні бути завершені усі так звані «мокрі» роботи – на поверхнях стін, стель, мансард, такі як: ґрунтування, шпаклювання, фарбування і нанесення декоративної штукатурки. Вологість цементної основи не повинна перевищувати 2%, ангідридної – 0,5%, дерев’яної – 8%. Відносна вологість повітря має знаходитись у діапазоні від 45% до 60%, а температура – від 18 до 24°C (64°F до 75°F). Вологість дерев’яної багатошарової дошки – від 5% до 9%.

ДОШКА BARLINEK – МОНТАЖ ПЛАВАЮЧИМ

1.


Для установки нашої підлоги будуть необхідні наступні інструменти: – Молоток 1 кг – Монтажна лапа – Дерев’яна киянка – Ножівка або механічна пила – Рулетка, олівець, ніж для різання.

2.


Багатошарову дерев’яну підлогу можна укладати на будь-який сухій, рівній поверхні. Перед установкою основу необхідно пропилосити, а нерівності вирівняти за допомогою шпателю.

3.


Перед укладанням необхідно перевірити основу на наявність нерівностей. Вони не повинні бути більше, ніж 3 мм на довжині 2 м.

4.


Слід пам’ятати, щоб упаковки з паркетною дошкою потрібно акліматизувати на місці укладання в заводській упаковці протягом принаймні за 48 годин до її укладання. За цей час дерев’яна підлога акліматизується до умов, в яких вона буде встановлена

5.


Після того, як стяжку пропилососили, необхідно укласти підкладковий шар, на якому ми монтуємо нашу підлогу, наприклад, натуральну пробку в рулоні. Не забувайте залишити зазор між пробкою і стіною близько 10 мм. Між сусідніми рядами з пробкового матеріалу ми залишаємо зазор 2-3 мм. Точно так само потрібно робити і з іншими матеріалами, такими як плити з пресованих натуральних дерев’яних волокон. В якості підкладки під підлогову дошку рекомендується використовувати підкладки з асортименту Barlinek. Дозволяється використання підкладок інших виробників за умови, що виробники цих матеріалів допускають в технічному паспорті продукту / інструкції по збірці або в інших документах використовувати їх в якості безпосередньої підкладки для дерев’яної багатошарової підлоги в плаваючому укладанні

6.


Напрямок укладання підлогових дошок визначається розмірами приміщення і напрямком падіння сонячних променів. Якщо жодна зі стін приміщення не перевищує 8 м, ми рекомендуємо укладання підлоги вздовж напрямку падіння сонячного світла, тобто перпендикулярно до найбільш освітленого сонцем вікна в приміщенні. У випадку перевищення розмірів довжиною понад 8 м або в довгих і вузьких приміщеннях, наприклад, коридорах, дошки завжди укладаємо уздовж довшої сторони.

7.


Упаковку із паркетними дошками розрізаємо ножем знизу для того, щоб не пошкодити лицьовий шар дошки.

8.


Пам’ятайте, що дерев’яна багатошарова дошка – це 100% деревини і кожна з них має унікальний зовнішній вигляд. Перед установкою необхідно розкласти дошки і запланувати малюнок підлоги. Після цього можна продовжити монтаж підлоги.

9.


На дошках першого ряду підлоги обрізаємо пилкою паз, який виступає. Це забезпечить належне виконання зазору, тобто передбачення наявності зазору вздовж стіни.

10.


Укладаємо першу дошку і за допомогою компенсаторних (дилатацій -них) клинів залишаємо при кожній стіні щілини шириною 10 мм.

11.


Наступну дошку прикладаємо коротким краєм до торця першої і за допомогою киянки з’єднуємо їх в один ряд підлоги.

12.


Останню дошку в першому ряду статі обрізаємо таким чином, щоб після її укладання залишити компенсаторний (дилатаційний) зазор 10 мм. Таким чином обрізану дошку прикладаємо торцевим замком до попередньої дошки і за допомогою монтажної лапою дотискуємо.

13.


З обрізаної частини дошки починаємо укладання іншого ряду статі. Вкладаємо її в замок під кутом близько 20 ° -30 °.

14.


За допомогою киянки і молотка добиваємо дошку по повздовжньому краю.

15.


Аналогічним способом виконуємо монтаж наступних рядів підлоги.

16.


Монтаж останнього ряду підлоги виконуємо, відмірюючи ширину дошки з урахуванням компенсаторного (дилатаційного) зазору від стіни 10 мм.

17.


Парктену дошку добиваємо за допомогою монтажної лапи.

18.


Компенсаторний (дилатаційний) зазор між керамічними плитками і дерев’яною підлогою і (або) в дверній рамі маскуємо спеціальною дерев’яною планкою. При монтажі підлоги в дверній рамі обов’язково залишаємо компенсаторний (дилатаційний) зазор.

19.


Після установки плінтусів наша підлога готова до використання.