30-річчя незалежності україни у посольстві україни в польщі
Гучно, весело, чисельно святкувала українська громада 30-річчя Незалежності України у Посольстві України в Польщі на «Українському пікніку у Варшаві».
Дякуємо Вам за присутність, за Ваші усмішки і тепло, за яскраві емоції і родинну атмосферу!
30 РОКІВ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ, організоване під патронатом Посла України в Республіці Польща Andrii Deshchytsia, Голови столичного міста Варшава Рафала Тшасковського, Związek Ukraińców w Polsce Об’єднання Українців у Польщі, Fundacja “Nasz Wybór” / Фонд “Наш вибір”, Освітнім фондом Яцка Куроня, Радою та управою району Жолібож м. Варшава у співпраці з Асоціація українського бізнесу в Польщі, Кінофестивалем Ukraina Festiwal Filmowy, Центром мистецтва Форт Сокольніцького: Новий Форт, Ініціативою Ukraina30.pl та Посольством України в Польщі, стало справді особливою подією у рамках відзначення у Польщі 30-ї річниці Незалежності України.
![bar](https://www.barlinek.ua/wp-content/uploads/2021/09/bar.jpg)
![240500228_156071093338818_7944442130247358402_n](https://www.barlinek.ua/wp-content/uploads/2021/09/240500228-156071093338818-7944442130247358402-n.jpg)
![240473216_156072540005340_733780736651866660_n](https://www.barlinek.ua/wp-content/uploads/2021/09/240473216-156072540005340-733780736651866660-n.jpg)