fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

РЕКРУТИНГ

 

Процес

У рамках процесу підбору персоналу Barlinka ми збираємо персональні дані кандидатів на роботу. Ми отримуємо Ваші персональні дані безпосередньо від Вас, заяву через веб-сайт Barlinek (електронний набір), у формі традиційно відправлених резюме на нашу адресу або від третіх осіб, тобто кадрових агентств, в залежності від вимог процесу найму. У випадку вашої додаткової згоди ці дані також будуть використовуватися в майбутніх процесах набору персоналу та будуть доступні для цілей набору для інших осіб Групи.

 

Персональні дані

Ми обробляємо надану Вами інформацію у своєму резюме, супровідному листі або інших формах, необхідних для участі в процесі набору персоналу. Інформація, яку ми обробляємо, включає в себе необхідну інформацію, визначену законом, включаючи ім’я (імена), прізвище, дату народження, контактний номер телефону, адресу до кореспонденції, адресу електронної пошти, освіту, попередню історію зайнятості, навички, посилання, іншу інформацію, що розкривається в документах заявки. У зв’язку з цим, Ви не повинні надавати інформацію в більш широкому обсязі, включаючи будь-які спеціальні дані, в тому числі (етнічне походження, сексуальна орієнтація, релігія чи інші подібні переконання, політичні погляди, стан здоров’я, сексуальне життя або сексуальна орієнтація). У випадку, якщо у надіслані заявки містять такі додаткові дані, вони не будуть використовуватися або розглядатися в процесі набору персоналу. У випадку заяв на посади, де відповідні правові положення вимагають інформації про несудимість, ми можемо просити вас надати такі дані. Ми отримуємо цей тип даних лише в тій мірі, в якій це необхідно, та відповідно до місцевого законодавства.

 

Мета та правова основа обробки

Ваші персональні дані обробляються для виконання зобов’язань, що випливають із закону, зокрема, перш за все Кодексу про працю, і вживання заходів за бажанням особи, чиї дані потрібні для укладання договору, пов’язаного з процесом набору персоналу відповідно до ст. 6 пар. 1 літ c ППД (юридичне зобов’язання) та ст. 6 пар. 1 літ. б) (вживання заходів на вимогу особи даних, чиї дані потрібні для укладання договору), а також після того, як було висловлено окрему згоду на проведення процесу набору персоналу в обсязі даних, не передбачених законом, для майбутніх процесів набору та актуального набору персоналу, проведеного зазначеними установами від Капітальної Групи Barlinka на основі ст. 6 пар. 1 літ. А ППД (згода особи, чиї дані використовуються).
Надання даних у обсязі, зазначеному в Кодексі про працю або в інших спеціальних законах (відповідно до вимог оголошення), необхідне для участі у провадженні з питань найму. Наслідком ненадання цих даних може бути виключення кандидата на роботу з процедури набору персоналу. Надання інших даних є добровільним і не впливає на можливість участі у наборі.

 

Зберігання даних

Ваші персональні дані у зв’язку з участю у процесі набору будуть зберігатися:
a) до кінця процесу підбору персоналу на посаду, зазначену в оголошенні,
b) у випадку згоди на обробку даних для цілей майбутнього набору персоналу, що проводиться Адміністратором – до моменту відкликання такої згоди, не більше одного року з моменту надання згоди,
c) якщо дані розкриваються суб’єктам з Капітальної Групи Barlinek – до моменту відкликання згоди.
Після вищезгаданого періоду, на період, передбачений законом щодо зберігання даних або на період дослідження можливих претензій. У випадку успішного набору, Ваші персональні дані зберігаються для підготовки договору про працю або цивільно-правового контракту відповідно до законодавчих норм.

 

Одержувачі

Одержувачами персональних даних кандидатів на роботу будуть суб’єкти, що надають послуги, пов’язані з процесом найму, суб’єктам, які надають послуги зі знищення документів, та інших носіїв, а також суб’єктів, уповноважених отримувати дані на підставі правових положень. У випадку згоди на розкриття даних, одержувачам будуть зазначені Співтовариства з Капітальної Групи Barlinek.