fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

Біла підлога в гостинній – модно і класно

Скандинавський стиль, який робить фурор в наймодніших дизайн-проєктах інтер’єрів, обожнює світлі кольори та натуральні матеріали. Ці характеристики поєднує в собі біла підлога, стаючи ідеальним фоном для влаштування інтер’єрів не лише в такій естетиці. Світлі дошки будуть прекрасно грати з прованським, сільським чи еклектичним стилем. Список аргументів на користь вибору білої підлоги є значно довшим.

БІЛА ПІДЛОГА – ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ?

Як кольорове покриття, так і матеріал підлоги мають численні переваги. Білені дошки рекомендуються, оскільки цей колір:

 • є понадчасовим та універсальним – підходить до всього; асоціюється зі свіжістю
 • чистотою і елегантністю одночасно
 • оптично збільшує інтер’єр, роблячи невеликі приміщення більш просторими
 • доповнений втриманими меблями та аксесуарами в яскравих кольорах, забезпечить колорову рівновагу

Білість найкраще виглядає на підлозі з дощок. Це идеальний дует, тому що дерево:

 • це вічний матеріал, постійно використовуваний при оздобленні інтер’єрів різних стилів
 • є натуральним і стійким матеріалом
 • позитивно впливає на здоров’я і самопочуття домогосподарів
 • ивує унікальною структурою волокон і сучків, яка трохи зігріває сувору білість.
БІЛА ПІДЛОГА В ГОСТИННІЙ

Гостиная – місце для прийому гостей і відпочинку в колі близьких. Дизайн такого приміщення має бути привабливим, модним, але одночасно стриманим, щоб гідно представляти простір всього дому. Біла підлога в гостинній кімнаті найкраще підкреслить переваги всього інтер’єру. Зробить так, що вітальня набуває елегантного характеру відповідного до найновіших тенденцій. З якими меблями поєднати білу підлогу в гостинній? Це не складне завдання, оскільки тут підійдуть всі найпопулярніші відтінки. Білені дошки в гостинній варто поєднати з білими меблями і набором м’яких меблів у відтінку сірого або беж. До білої підлоги в гостинній підійдуть також вироби в натуральному відтінку дерева або у відтінку темного коричневого.

БЕЛИЗНА ТАБЛИЧНОЇ

доска на білу підлогу представлена в багатьох кольорових версіях. Кольори відрізняються ступенем освітлення, видимістю текстури або порядком вкладання. Дошки, які найкраще відтворять красу світлої підлоги, це, серед іншого:

 • Дуб Cappuccino Класична «Ялинка» 130

1-смугова дубова підлога тонкого білокремового забарвлення. Дошкам додано щляхетності за допомогою брашування і покриття матовим лаком.

 • Дуб Cappuccino Grande

Біле забарвлення гармонійно поєднується із сильним і міцним характером цієї дубової  1-ламельної підлоги. Дошки брашовані, що підкреслює природну структуру деревини. 4-сторонні фаски посилили, в свою чергу,  її шляхетність. Все це покрито делікатним матовим лаком.

 • Дуб Gentle

Створення мінімалістичного інтер’єру вимагає великої майстерності у роботі із формами та забарвленнями. Мінімалістичний стиль дизайну підкреслює світло і простор кімнати, і демонструє підлогу – з матового і витончено відбіленого дуба GENTLE.

 • Ясен Lemon Sorbet Grande

Деревина ясена в морозній тіні лимонного щербету. Односмугова дошка покрита білим матовим лаком. Добре видимі основні характеристики натуральної деревини — структура підкреслена брашуванням, а контур лицьового шару підкреслено за допомогою обробки фаски.