fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

Темна підлога в вітальні для сміливих

Хоча дерев’яну підлогу в теплому кольорі можна назвати безсмертною, все більшої популярності набувають також нетрадиційні доски темного кольору. Елегантні, з унікальним та глибоким кольором, вони стають базою багатьох сучасних інтер’єрних проектів. Темна дерев’яна підлога в вітальні призначена для людей, які люблять незвичні форми. Вона створює привабливий контраст зі світлими стінами або меблями, вносячи до приміщення гармонію кольорів. Водночас, темні дерев’яні доски вражають своєю витонченістю та привертають увагу кожного гостя.

ТЕМНА ПІДЛОГА В ВІТАЛЬНІ: ОБЛАШТУВАННЯ В МОДНОМУ СТИЛІ

Крім елегантності та оригінальності, темна підлога в вітальні з дерева відрізняється усеобмежувальністю у плані пристосування до стилів облаштування. Її виразний вигляд добре відтінить дизайн наймодніших інтер’єрів. Дерев’яний, темний підлога в вітальні підходить до стилю:

  • Провансу, де її поєднання з ефектними декорами меблів створює стильне, але затишне простір
  • Індустріального, де вона виглядає дуже привабливо в поєднанні з цегляною стіною та простим дизайном меблів
  • Колоніального, оскільки такі кольорові тони найкраще відображають його екзотичний характер
  • Рустiк, ідеально виражаючи теплу, домашню атмосферу інтер’єрів в такому стилі.
ТЕМНА ПІДЛОГА В ВІТАЛЬНІ: ЯКІ МЕБЛІ БУДУТЬ НАЙКРАЩІ?

Світле дерево підходить до більшості типів меблів, але темна підлога в вітальні вимагає більш кмітливого підбору кольорів. При формуванні таких приміщень слід пам’ятати про стриманість. Темна підлога в вітальні в поєднанні з меблями подібного кольору буде виглядати добре в про-стих приміщеннях, де вибрали світлі стіни або декорації. Варто поєднати її також з білим або світлим відтінком коричневого. Меблі такого кольору розбавляють інтенсивний колір підлоги, що дозволяє створити затишну, ретельно продуману аранжування. Модний дует з темними дошками створять сірі розсідлачі місця та софи. Ці стримані кольори дозволяють створити в вітальні приємну атмосферу, сприятливу для відпочинку. Щоб трохи оживити обстановку з темною підлогою, достатньо використати кольоровий деталь – може бути червона, оригінальна комода або помаранчевий диван.

ДЕРЕВ’ЯНІ ДОСКИ НА ТЕМНУ ПІДЛОГУ В ВІТАЛЬНІ ФІРМИ “BARLINEK”

Серед багатьох кольорових пропозицій Дошок Барлінека можна виділити такі, які ідеально підійдуть під темну підлогу в вітальні. Вони відрізняються інтенсивністю тонів та рисунком розташування волокон, але кожна з них підкреслить найважливіші переваги такого інтер’єру, стане його найвеличнішою прикрасою.

  • Дуб Affogato Grande – четочений, фазований дощик в шоколадно-коричневому кольорі з ніжним малюнком волокон та вузлів.
  • Ясен Coffee Grande – четочений дощик в неоднорідному, темно-коричневому відтінку та з яскраво вираженим рисунком волокон.
  • Дуб Marsala Grande – четочена, фазована дощка в відтінку темного коричневого з більш світлими деталями і помітним, але дискретним рисунком волокон.
  • Ясен Coffee Molti – четочений дощик в кольорі темної кави з різними відтінками та з яскравеючим розташуванням волокон.
  • Дуб Affogato Molti – четочена дощка, яка поєднує темні та світліші відтінки коричневого з ніжним рисунком волокон.
  • Дуб Marsala Multiplo – четочена дощка кольору насиченого, темного коричневого з дискретною лінією волокон і вузлів.