fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

НАШІ КОЛЕКЦІЇ V.S. ТЕНДЕНЦІЇ

Кожна колекція Барлінек відображає сучасні тенденції дизайну інтер’єру і промислового дизайну. Цьогорічна прем’єра, підлоги SENSES («ПОЧУТТЯ»), це творче поєднання: великого розміру дошки, м’яких забарвлень і натуральності. Це дубові дошки нестандартної ширини (207 мм), з чітко зазначеним контуром лицьового шару, що мають забарвлення ніжних кольорів землі та виразну природну структуру деревини, які підкреслено натуральними оліями або матовим лаком.

Колекція орієнтована на людей, обізнаних щодо сили деталей, які знають, що в ексклюзивному інтер’єрі “менше означає більше”, а краса залежить від якості сировини та точності оздоблення.

“Мінімалістична форма та вишукані деталі, це квінтесенція кращого дизайну, яка робить підлоги SENSES справжнім оздобленням розкішного інтер’єру сьогодні і в майбутньому.”

Патрисія Зачиньска
Дизайнер, який приймає участь у створенні колекції SENSES

KolekcjaSenses1

СИЛА ФОРМИ

Створення мінімалістичного інтер’єру вимагає високої ефективності управління форматами і кольорами. Скромний стиль інтер’єру підкреслює чіткість і об’єм приміщення та показує вигляд підлоги – брашованого і ніжно вибіленого дубу GENTLE.

Інтер’єр базується на гармонії і взаємному проникненні вертикальних і горизонтальних зон. Консольний елемент, який розташований на звуженні каркасу ліжка стає продовженням використаних для створення інтер’єру дощок, що посилює акцент їх вираження.

KolekcjaSenses2

ДОСКОНАЛА ПЕРСПЕКТИВА

Використання контрастних форм на поверхні стелі є прийомом, що часто застосовується дизайнерами інтер’єрів. Акцент сірого забарвлення у формі його локального зниження повторюється на каркасі ліжка і стильно поєднується з іншими елементами інтер’єру, в тому числі з підлогою ніжного забарвлення дуба TOUCH.

Введення в інтер’єр зон, які відбивають світло, додає простору глибини та виразності і візуально його розширює. Ефект блиску, дзеркальне відображення окремих елементів, вимагають поміркованих інтер’єрних рішень, в яких практично немає місця випадковостям.

KolekcjaSenses4

СИЛА ВИРАЗУ

Світлий і затишний простір викликають позитивні емоції і сприяють створенню атмосфери відпочинку. Використанні для створення інтер’єру матеріали захоплюють своєю делікатністю, з якою стильно контрастує дизайнерське кресло трохи грубих форм. Ідеальним доповненням інтер’єру є натуральна дошка SENSE.

Натуральна деревина, яка використана для оздоблення стін, гарно поєднується з дерев’яними підлогами, створюючи принципово новий простір. Інтер’єр зачаровує теплом і натуральністю. Не зважаючи на свою простоту, залишається елегантним та наповненим смаком.

KolekcjaSenses5

ТРАДИЦІЙНИЙ УКЛАД

Оригінальні, стилізовані елементи отримують в такому інтер’єрі новий вимір, забезпечуючи уособлення даним інтер’єром нового виміру класики. Світлий простір і натхнення лондонських будівель ідеально гармонують з класичною елегантною дубовою підлогою HARMONY.

Інтер’єр показує класичний дизайн в сучасній інтерпретації. Найбільшою перевагою є високі вікна, що висвітлюють приміщення. Дрібні аксесуари і структурні лампи, встановлені нестандартним способом, тільки підкреслюють винятковість даного інтер’єрного рішення.

KolekcjaSenses6

ВРАЖАЮЧИЙ ЕФЕКТ

Характерний для американського класичного стилю масштаб і досконала увага до деталей, дозволили створити вражаючий і послідовний у вираженні інтер’єр. Арки, орнаменти, оздоблені карнизи і штукатурка на стінах ідеально компонуються з простими формами і ідеальним покриттям дубової підлоги JOY.

Використання багатого профілювання у поєднанні із темно-сірим забарвленням створило винятковий ефект. Колоніальний акцент створюють дерев’яні горизонтальні жалюзі, а також стилізовані меблі із різних країн світу. Висоту приміщення підкреслюють довгі штори з дрібним драпіруванням.

KolekcjaSenses7

ПОДОРОЖ У ЧАСІ

Гра форми і наповнення створили інтер’єр нетрадиційного стилю rustic_industrial. Поєднання здавалося б, суперечливих та різних елементів, дозволило створити стильний баланс між сучасним мінімалізмом і натуралістичним затишком. Дубова підлога INTENSE виявляє нюанси інтер’єрних рішень.

Несподівана заміна несучих колон стовбурами дерев надає інтер’єру оригінального характеру. Вікна великого розміру дозволяють відповідно під

KolekcjaSenses8

ЯКІСТЬ ПРОСТОРУ

Незвичний стильний інтер’єр в скандинавському стилі. Камін зігріває інтер’єр, а мінімальна кількість аксесуарів простої форми посилює враження простору. Домінуючу роль в інтер’єрі грає дубова підлога EXCITE, її виразний малюнок визначає клімат приміщення.

Надзвичайний ефект досягнуто завдяки використанню мінімалістичних форм. Грубість штукатурки і залізних колон, які підтримують стелю, було зламано за допомогою елементів, що створюють тепло в інтер’єрі: каміну, затишного крісла та ідеально підібраної підлоги.