fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

ВІНІЛОВІ ПІДЛОГИ – ПЕРШЕ ОЧИЩЕННЯ І ПОЧАТОК РОБОТИ


Перед введенням підлоги в експлуатацію компанія BARLINEK S.A. рекомендує ретельно пропилососити та промити поверхню вологою шваброю з використанням Protektor Koncentrat. Для підтримки NEXT STEP LVT в задовільному стані компанія BARLINEK S.A. рекомендує регулярно пилососити і промивати поверхню панелей. Крім того, в залежності від інтенсивності використання, за підлогою потрібно регулярно доглядати за правильною технологією і спеціальними засобами. Додаткову інформацію ви можете отримати в розділі «Умови використання та догляду за вініловими панелями Next Step» на сторінці www.barlinek.com.

1.


Перед введенням підлоги в експлуатацію компанія BARLINEK S.A. рекомендує ретельно пропилососити та промити поверхню вологою шваброю з використанням Protektor Koncentrat.

2.


Панелі повинні бути максимально захищені від тривалого впливу інтенсивного сонячного світла.

3.


Ніжки меблів, що використовуються на поверхні підлоги, повинні бути захищені спеціальними повстяними подушечками, які необхідно періодично замінювати.

4.


Якщо виріб встановлено в зоні входу поруч з дверима, що ведуть прямо на вулицю, необхідно використовувати ефективні миючі килимки.

5.


Під крісла та інші меблі на коліщатках слід постелити пластикові захисні килимки.

6.


Не використовуйте мийки високого тиску або парові очисники для очищення підлоги.