fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

ІСТОРІЯ

Обробка деревини була поширена у м. Барлінек ще у XIX сторіччя. До кінця Другої Світової Війни у місті функціонувало лісопильне виробництво, що було поєднане із виготовленням столярних виробів та меблів.

Крім того у місті діяло декілька інших лісопильних виробництв. Після закінчення війни усі вони були об’єднані у єдине підприємство – Деревообробний Завод Державних Лісів у Барлінку. На початковому етап виробництва на лісопильному закладі переробляли на заготовки та напівфабрикати деревину хвойних і листяних порід. Щоденний об’єм виробництва складав приблизно 100 кубометрів. На столярному виробництві тим часом виготовляли меблі для учбових закладів і школи, елементи огорожі для снігозатримування та циркулі для землемірів.

З 1947 року збільшено обсяги виробництва і розширено асортимент продукції, а саме: стільці, столярні і меблеві вироби.

До 1950 року більшість продукції виготовлялась для потреб будівництва, також було налагоджено виробництво стільців, м’яких та дитячих меблів, а також шезлонгів, і навіть прищепок для білизни.

historia-foto-2

З 1 січня 1959 року фірма отримала назву «Барлінецький Завод Обробки Деревини у м. Барлінек» і була підпорядкованою Об’єднанню Лісопильних Виробництв і Дерев’яних Виробів у Варшаві, а пізніше увійшла до складу Окружного Підприємства Обробки Деревини у Щечині.

У 1975 році виробництва перейменували у «Барлінецьке Підприємство Переробки Деревини».

historia-foto-3

1 червня 1999 року керівництво Західно-поморського воєводства прийняло рішення щодо безпосередньої приватизації державного підприємства «Барлінецьке Підприємство Переробки Деревини» шляхом внесення апортом його установчого капіталу до установчого капіталу підприємства Товариства АТ «Барлінек».

Завдяки значній докапіталізації підприємства та послідовній реалізації політики розвитку і модернізації компанії, відбулося значне зростання обсягів виробництва і реалізації готової продукції – в десятки разів.

historia-foto-4