fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

HYGGE — ВИЗНАЧЕННЯ ФІЛОСОФІЇ ЖИТТЯ

Hygge („huu-ge”)  це слово для визначення філософії життя, яка робить мешканців Данії найщасливішими людьми в світі.  Це природне блаженство, розслабленість та спокій. Це все що нам приносить гарний настрій. Це одне непомітне слово знайшло своє місце в нашому словнику, і все вказує на те, що і в нашому житті також.  Народився черговий тренд – всі з сьогоднішнього дня живуть в стилі hygge.

Якщо придивитися до основних принципів Hygge, під визначенням якого ховається практика створення приємної і затишного інтер’єру , від якого залежить наше гарне самопочуття, то, ймовірно, більшість, якщо не всі, в тій чи іншій мірі намагаються організувати свій будинок або ввести щоденні ритуали, щоб після цілого дня турбот зануритися у відпочинок і спокій. Для деяких це будуть приглушені кольори, ванна кімната в стилі дзен, для інших тепла ковдра, свічки і гарячий шоколад. Для більшості заспокійливу дію надає контакт з природними матеріалами, такими як дерево або льон. Скільки людей, стільки і способів для hygge. Кожен сам повинен відповісти на питання про те, що приносить йому радість, що дає щастя і відпочинок. Хтось відпочиває на самоті з книгою, когось заспокоює йога, а ще когось зустріч біля вогнища серед найближчих друзів. Але є один знаменник – нічого насильно, тому що «так треба» або «так буде».

good-idea-hygge-opredeleniya-filosofii-zhizni
фото: Pinterest

Так як же подбати про свій власний Hygge? На цей стан величезний вплив має наше оточення, тому важливо влаштувати будинок у відповідності зі своєю естетикою і стилем життя. Так, щоб в кінці дня перебування у вітальні приносило задоволення, щоб не засмучував колір стін у спальні, а кухня сприяла отриманню радості від їжі. Якщо ви їсте в ресторанах, вам не потрібна велика їдальня. Якщо, в свою чергу, ви любите зустрічі з друзями, спільні перегляди матчів або фільмів, варто подбати про відповідний простір у вітальні. Не бійтеся створювати собі такий інтер’єр, який вам потрібен. Не треба сліпо слідувати тенденціям, нехай то, що пропонують трендмейкери, буде тільки натхненням для створення інтер’єрів, співзвучних з нашою душею. І тоді, в такому оточенні, з келихом вина або чашкою гарячого какао, ми будемо перебувати в стані hygge кожен день.

 

HYGGE ПО ВСЬОМУ ДОМУ – ПОРАДИ:

Передпокій – пам’ятайте, це «перехідна зона між зовнішнім світом і внутрішніми приміщеннями будинку. Це свого роду «вітання» для Вас і Ваших гостей, тому Ви можете багато зробити вже з порога. Пам’ятайте – має бути мило, але практично, дрібнички сховайте в комод, одяг повинен бути в шафі, вішалка призначена для гостей. У Вас щоранку проблеми з ключами – створіть їм постійне житло. Посміхніться своєму відображенню в дзеркалі і насолоджуйтеся тим, що Ви у себе вдома.


фото: Pinterest

Кухня – hygge наслідує задоволення, так що це місце має запрошувати, даючи обіцянку, що те, що виникає в ньому, є справжнім, природним. Прикрасьте його з користю – нехай горщики, але з травами – приємно і практично. На кухні творять, кожен кухар знає, що аскетично чисті стільниці, не обіцяють потрясти смакові рецептори. Кожен з нас пам’ятає запах пирогів, які пекли наші бабусі, варто культивувати традиції, щоб і наші діти винесли такі спогади з родинного будинку.


фото: kaboompics.com


фото: kaboompics.com

Вітальня – це місце ніколи не асоціюється з самотністю. Hygge запрошує проводити час з близькими. У скандинавській культурі будинок є безпечним притулком, в якому сім’я збирає сили, вітальня це місце, яке об’єднує – спільне караоке з близькими, кіно на DVD або просто байдикування перед каміном. Найбільш очікуваною реакцією є розміщення наших гостей зручно, на дивані або в кріслі, загорнувшись у плед. Напевно немає більшого компліменту для господаря, ніж те, коли він бачить, що гості почувають себе у нас так добре, як у власній вітальні.


фото: Pinterest

Спальня – ну що ж, це сама інтимна частина будинку, так що домовимося, вона повинна бути такою, щоб Ви могли зарядити свої акумулятори, перезарядитись – як буквально, так і в переносному сенсі. Зручне ліжко це, напевно, єдина вимога, весь інтер’єр повинен бути справжнім, таким, який Вам дійсно подобається – тут ми не повинні нічого приховувати, в кінці кінців, сюди не заглядає ніхто чужий, це тільки наше приміщення.


фото: Pinterest, kaboompics.com

Потрібно пам’ятати, що природа і природність перш за все – оточіть себе тим, що є справжнім, ніяких замінників, як в інтер’єрі, так і в житті. Ніхто з нас не любить ерзац-шоколад …


фото: kaboompics.com

 

автор: Barlinek Institute of Design /  interiorsdesignblog.com