fbpx

ПІДЛОГА BARLINEK В ТВОЄМУ ІНТЕР’ЄРІ  

ПОДИВИСЬ ВІЗУАЛІЗАЦІЮ

ШЛЯХ ДО СУЧАСНОГО ІНТЕР’ЄРУ

 

Сьогодні я хотіла б познайомити вас з проектом Джоани Охоти – архітектора і дизайнера інтер’єрів, переможця конкурсу «Натхнення від природи», організованого компанією Барлінек.

Це сучасний інтер’єр, створений в наймодніших відтінках білого, чорного і сірого. З одного боку – це елегантність мінімалізму, але, якщо придивитися більш детально, тоді можна знайти багато сюрпризів і, навіть, легкого навіженства. Наприклад, замість старих дверей знайшлося місце для акваріума, а стіна біля сходів була пофарбована в енергійний пурпурний колір.

Гарно облаштована ванна кімната, цікаве поєднання кольорів і фактур в житловій зоні і максимальна увага до деталей. Дизайнер зробив ставку на меблі провідних виробників. Paged – польська компанія, яка займається виготовленням екскзіних меблів протягом понад ста тридцяти років. Хукер елегантної форми виготовлений на фабриці компанії ТОН. Кожна модель крісла цього чеського виробника є уособленням простоти в кращому вигляді.

Елегантна і єдина концепція, і, в той же час, завдяки незвичайним рішенням, звичайно ж, не виглядає нудною. Зверніть увагу на «дихання» цього простору, доданим йому ретельно спланованим мінімалістським інтер’єром. Якщо ви, також як і я бажаєте ознайомитися з великою кількістю реалізованих пані Джоан проектів, запрошую відвідати: https://conceptjoana.archimental.com/

Фото: Joanna Ochota